ניוזלטר מרץ 2019

Mar 24, 2019
 
הטבות, אירועים ועדכונים מעמותת דובדבן!
 
 
 
 

 

 
 

דבר המנכ"ל

בוגרות ובוגרים יקרים,
בשבוע האחרון קיימנו סדנאות יעדים ושיחות חתך של כלל העמותה ומגוון המחלקות על מנת לבחון ולבקר את פעילותינו בחצי שנה האחרונה ועל מנת לחשוב כיצד נוכל לשפר ולהרחיב את העשיה בעתיד הקרוב. אני מודה לכל המתנדבים שבזכות ההירתמות וההשקעה שלהם הפעילות שלנו לטובת הבוגרים מתאפשרת.
בשבוע שעבר התקיימה גם סדנת המשתחררים של מחזור מרץ 2016 בה נתנו לחבר'ה כלים משמעותיים להתמודדות עם האזרחות וקיבלנו אותם לשורות העמותה. מזל טוב לרגל השחרור ובהצלחה באזרחות! אנחנו כאן בשבילכם. מגיע גם מזל טוב למחזור נובמבר 17' לרגל סיום המסלול וכניסתם לפלגות הלוחמים!
אנו עובדים כעת על מגוון פעילויות נוספות לטובתכם, ביניהן פתיחת קבוצות וואטספ לקהילות חדשות, קיום סדנאות מקצועיות בנושאים שנבחרו ברוב קולות בסקרים בקבוצת הפייסבוק, וביצירת אירועים לבוגרים הצעירים ולבוגרים בעלי המשפחות כאחד. 
אנו צריכים את עזרתם בהגעה לחברים נוספים על מנת שכלל בוגרי היחידה יהיו חלק מהעמותה ויוכלו להנות מפעילותה. כחלק מהליך ההתרחבות הפכנו היום את קבוצת הפייסבוק של העמותה מקבוצה סודית לסגורה. אין חשש לבטחון מידע שכן חברי הקבוצה חשופים רק למי שנמצא בה. במידה ואינכם נמצאים בקבוצה עדיין או אם יש לכם חברים שאינם קבוצה אנא הצטרפו ושתפו את הקישור בין חבריכם. 
מוזמנים תמיד לכתוב ולהצטרף לפעילות.
 
כאן בשבילכם.
עודד דיין, מנכ"ל העמותה

 

הבהרות וחידודים בנוגע למלגות עמותת דובדבן

חברים יקרים, לקראת תקופת ההרשמות ועקב ריבוי פניות ושאלות בנושא מלגות הלימודים של העמותה, החלטנו לעשות קצת סדר בדברים.

קרן המלגות של העמותה מחלקת מדי שנה מעל 100 מלגות של 10,000 ש"ח לשנה, למשך כל שנות הלימודים לבוגרי היחידה שנמצאים מתאימים. המלגאים מתחייבים להתנדבות באחת העמותות השותפות שלנו בפרוייקט המלגות, או בעמותה עצמה.

 

תהליך ההרשמה:

  1. חברות בעמותה: כדי להגיש בקשה למלגה יש להיות חבר/חברת עמותה.
  2. מילוי טופס הרשמה: הליך המיון יתחיל בחודש יוני עם פתיחת טופס ההרשמה באתר העמותה. התאריך המדויק יפורסם במגוון המדיות העומד לרשותנו: אתר, פייסבוק, מיילים... לכן אין צורך לשאול מתי תיפתח ההרשמה.
  3. ראיון: לאחר שלב מילוי הבקשה, המועמדים הרלוונטיים יעברו לשלב הראיונות ויקבעו מועד לראיון בשעות ובתאריכים האפשריים. בשלב הראיון ידרשו המועמדים להציג טפסים רלוונטים (יפורטו בסמוך להרשמה).
  4. תשובות: יתנהל דיון מעמיק בנוגע לזכאותם של כלל המועמדים שהגיעו לראיון. הליך המיון שם דגש על ערכי המצויינות בשירות ביחידה ועל הצורך הכלכלי במלגה. אנו שואפים לבחור את המועמדים המתאימים ביותר ועל כן התהליך לוקח זמן. לקראת ספטמבר ישלחו תשובות למועמדים.

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות לתמר, ראש פרוייקט המלגות של העמותה, במייל:

tamaryair@217.co.il

 

המון בהצלחה לכולם

 

 

 

ג'אם 217 - סבב שני

 

מחלקת אירועים נערכת  לאירוע השני של ג'אם 217!

 

אחרי אירוע הבמה פתוחה הראשון והמוצלח בשנה שעברה, זו כבר מסורת.

אז אם אתם בעניין של להופיע או מעוניינים לעזור בבחירת הלוקיישן מוזמנים לפנות אלינו במייל - events@217.co.il

 

לכל שאר הבוגרים שמעוניינים להגיע לערב שכולו פאן ופרגון לחבר'ה שמופיעים, נעדכן בהקדם לגבי המיקום והתאריך.

 

 

 

מפגש היי-טק

ביום ראשון האחרון התקיים מפגש בוגרי היחידה במרכז הפיתוח של אינטל ירושלים!

 

שמחנו מאוד לראות את היענות הבוגרים שהגיעו, ואנו מקווים מאוד שהסיור היה עבורכם משמעותי ותורם!

 

בהזדמנות זו נרצה להודות לעמיחי שטיינר, בוגר היחידה, מהנדס שעובד באתר והוביל את הסיור, וליו"ר העמותה שחף קיזלשטיין מנהל האתר על האירוח.

 

כמובן שנשמח לכל שיתוף פעולה מסוג זה בהמשך!

אם יש לכם הצעה לסיור/יום חווייתי ומעשיר שיוכל לתרום לבוגרי היחידה - אנא צרו איתנו קשר!

 

מחלקת קהילות

tomer@217.co.il

 

 

קבוצת הלינקדאין שלנו

חברים,תזכורת!

יש לנו קבוצת LinkedIn פעילה, מחכים לכם שם!

 

https://www.linkedin.com/groups/10401294/

 

הקבוצה נועדה ליצור נטוורקינג- פלטפורמה לבוגרי היחידה הנמצאים בעולם העסקי. תמצאו שם משרות, התייעצויות וסיוע בהתפתחות מקצועית. נשמח שתצרו עמנו קשר אם יש לכם רעיונות לכנסים, סדנאות, אירועים (ועוד רעיונות שלא חשבנו עליהם) אותם הייתם רוצים שהעמותה תפיק.

אז תתחברו אלינו!

כאן בשבילכם - עמותת דובדבן.

 

 

שיפוץ ושיקום בסיס היחידה

אם הייתם ביחידה לאחרונה, יתכן ושמתם לב שהצמחייה לא לגמרי שורדת את האקלים המדברי השורר באזור. במשך שנים דואגת העמותה לרווחת החיילים והחיילות בשירותם ביחידה. לאחרונה, החלה העמותה בפרויקט של פיתוח וטיפוח סביבת היחידה. בין היתר התחלנו להחליף את הדשא ביחידה לדשא סיננטי, לרווחת החיילים והחיילות המשרתים בבסיס ונמצאים בו רוב ימות השנה.


מצורפות מספר תמונות מהפרויקט -

 

תמונה
 
 

הטבות

FreeFit

 

Freefit  הינו מיזם חדשני המציע דרך ייחודית להצטרפות וחברות במכוני כושר ומרכזי הספורט למיניהם. באמצעות כרטיס מגנטי וטכנולוגיה מתקדמת, ניתנת האפשרות לכניסות יחידניות, ללא מחוייבות, כאשר כל המדינה הופכת לרשת מועדונים ומרכזי ספורט אחת גדולה. אתם נהנים מפריסה, מגוון, חופש בחירה, מחיר בלעדי ואטרקטיבי לחברי העמותה ללא כבילות ומגבלות.

אז יאללה, אין תירוצים לא להתאמן!

 

קישור לאתר :  https://freefit.co.il/Pages/WhatIsFreefit

 

 

***

למימוש ההטבה יש להזין בקוד הקופון בהרשמה "עמותת דובדבן" ולחכות לשיחה מנציג, או פשוט להתקשר ולהגיד שאתם חברי עמותת דובדבן

 

תכנית המנטורים

החודש קיימה העמותה סדנת משתחררים של מחזור מרץ 16 בת שלושה ימים מלאים:

החבר׳ה קיבלו הכנה לטיול הגדול - לייצוג ישראל בעולם ולטיול בטוח ומהנה.

הכנה לאזרחות פיננסית ומנטלית - החל מסימולציות של ראיונות עבודה, למידה כיצד לרתום את יכולתם מהיחידה להצלחה באזרחות ועד הכנה לקבלת החלטות בנוגע לעתידם התעסוקתי.

קיבלו הרצאות מבוגרי יחידה מנוסים שפתחו עסקים ומייזמים חברתיים.

מעבר לכך נהנו המשתחררים בספא בחמי געש, פינוקים של אוכל לאורכה של הסדנא וערב על האש מפנק ביותר.

המשתחררים פגשו את פרוייקט הדגל החברתי של העמותה 'אחד בשביל כולם', נרשמו כחברי עמותה, פגשו את עמותת שיינברג כחלק מהרצאת PTSD, וגם עברו שיחה מפי מנכ"ל העמותה עודד.

בסופה של הסדנא קיבלו המשתחררים תיקים איכותיים לאזרחות, חוברת המאגדת את כל הנושאים החשובים למשתחרר, והצעות תעסוקה רבות. לאחר הסדנא המשתחררים מילאו משוב ודירגו את הסדנא בציון 6.4 מתוך 7 בממוצע.

חשוב לנו לציין כי מעבר למלגאי היחידה שעומלים בהכנת הסדנא, בוגרי יחידה רבים סייעו מזמנם, ניסיונם ויכולתם על מנת שסדנת המשתחררים של דובדבן תשתפר בכל פעם ותהיה הטובה ביותר.

חשוב לציין בנוסף את האנשים עם הלב הענק, התורמים לסדנא בהתנדבות: מלי צור, גילי בינג וגיא בשרים.

 

שחרור נעים!

 

 

 
 

קול קורא למאגר נותני השירות של העמותה

לכל המעוניינים להיכנס למאגר הספקים העובדים עם העמותה זאת ההזדמנות שלכם !

מחלקת אירועים מחפשת ספקים מכל הסוגים והמינים - פאבים, אולמות כנסים, צלמים, ספקים ועוד ועוד – כל מה שיש לכם! מוזמנים ליצור קשר ולשלוח אלינו את הפרטים הבאים:

שם, שם העסק, תחום העסק או כל דבר אחר שנראה לכם רלוונטי ואנחנו כבר ניצור איתכם קשר ונכניס אתכם למאגר שלנו. events@217.co.il

 

 
 

עדיין לא חברים בעמותה? הצטרפו עכשיו

רוצים להשאר מעודכנים בשוטף? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו!

 

 
 
 
 

Other news