אירועים

Mar 22, 2018
אז מה מצפה לנו?

מחלקת אירועים מתכבדת להודיע ולפרסם את המשך הפעילות השנתית.

אז מה צפוי לנו להמשך הדרך?

 

"בגובה העיניים"

לאחר מפגש עם שר החינוך נפתלי בנט ושר הביטחון לשעבר משה בוגי יעלון בהרצאות על פוליטיקה ביטחון יזמות חינוך ועוד. אנו מתכוננים להרצאה הבאה, נשמח לשמוע את דעתכם ואת מי אתם הייתם רוצים לשמוע. בקשות הערות והארות ניתן לשלוח למיילomer@217.co.il .

 

 

יום השואה

בתאריך 11-12.4 נציין את יום השואה, אנו מזמינים אתכם בוגרים ובוגרות לפתוח את הבית או יותר נכון את הסלון ולהיות חלק מפרויקט זיכרון בסלון, להזמין את חברי הצוות בני ובנות זוג משפחה ובוגרים נוספים לחלוק כבוד לזכר אלו שנספו בשואה ואילו ששרדו את הזוועות.בקרוב ייפתח מסמך מסודר ובו תוכלו במידה ואתם מעוניינים להירשם ולהשתבץ כמארחים או מתארחים, אנו נעזור בהבאת איש עדות שיגיע ויחלוק את סיפורו.

 

אירוע לבוגרות היחידה בלבד

רגע אחרי יום האישה הבין לאומי, גם אנחנו רוצים ורוצות להוקיר אתכן, בנות היחידה ולתת לכן משהו קצת אחר. אז אם שירתתן ביחידה, קצינות, חיילות ונגדות - האירוע הבא הוא לכן ובשבילכן! כי כמו בחיים - מה הגברים בלעדינו? ליצירת קשר בנוגע לאירוע, מוזמנות לפנות לניצן במייל soferni19@gmail.com , פרטים נוספים בהמשך.

 

ערב במה פתוחה

אם אתם מוזיקאים בארון סטנדאפיסטים או בעלי כישרון כלשהו אחר ויש לכם יצירות שהייתם רוצים לשחרר ולקבל קצת במה, אתם מוזמנים לשלוח את השם שלכם בתוספת הכותרת "ג'אם 217" בהודעה ל-0525232550 או לשלוח מייל לאיתמר בכתובתnoiman.itamar@gmail.com וניצור אתכם קשר בנוגע לערב.

 


Other news